RASL Interiery s.r.o., Vybavení prodejen

Po-Pá: 9:00-17:00

+420 731 899 860

Vybavení prodejen

Nabízíme komplexní služby při zařizování komerčních interiérů, nábytek vyrábíme dle dodané projektové dokumentace, nebo zadání investora. Vybavíme vaší prodejnu, obchodní prostory bez starostí a na klíč. Samozřemostí je dodání nábytku včetně odborné montáže, kterou můžeme provádět i v nočních hodinách (pokud to bude termín vyžadovat).

Nábytek do prodejen

Dobře zařízená prodejna je vizitkou firmy. Příjemný vzhled, dobré osvětlení a vneposlední řadě přehlednost zboží usnadní orientaci zákazníkům.  Uvažujete nad změnou, rekonstrukcí prodejny, dispozice obchodu, budete obchod stěhovat do nových prostor, nebo jen potřebujete nový nábytek pro stávající obchod? Svěřte se do rukou profesionálů, popište nám váš sortiment a potřeby.  Zákazník změnu disignu prodejny vnímá jako posílení značky dobré stability firmy. Při zažízení obchodních prostor vám poradíme a pomůžeme. Zařízení nového obchodní jednotky věnujte čas a plánujte vše s předstihem, výsledek bude o to zajímavější.

V obchodním centru Forum Nová Karolina proběhlo 4. 10. 2019 slavnostní otevření rekonstruované prodejny firmy Stoklasa. Majitelé společnosti, pan Leo Stoklasa a paní Alice Stoklasová, osobně přestřihli pásku a popřáli prodejně mnoho spokojených zákazníků.

 Napište nám

Potřebujete informace, nebo máte nějaký dotaz?Design a kód © 2019 wedipa.com, všechna práva vyhrazena raslin.cz